Opinie

 

Ciekawy temat, świetne prowadzenie, zdobyta wiedza na temat, który nas dotyczy i informacje jak sobie z nim radzić.

Tomek

 

Podczas szkolenia podobał mi się:  sposób prowadzenia szkolenia, optymizm trenera szkolącego, pomoc w wyjaśnianiu zagadnień, łatwość nawiązywania kontaktu trenera z osobami które szkolił, wysoka kultura osobista, poziom szkolenia wysoki adekwatny do tematu, miła, niestresująca atmosfera, możliwość wyrażania swojego zdania, cisza w trakcie szkolenia – zainteresowanie szkolonych, umiejętnie przekazany temat.   Dagmara

 

Podobał mi się sposób prowadzenia zajęć, wiedza przekazywana w bardzo obrazowy sposób, prosto na zasadzie dialogu. Zdobyte wiadomości pomogą zaprowadzić w większy sposób porządek w moimi życiu i pracy. Pomogą też w większym stopniu panować nad stresem i radzić sobie z trudnymi sytuacjami. 

Krystyna

 

Ciekawe zajęcia zwiększające świadomość jak ważne jest wypracowanie balansu miedzy życiem zawodowym a zdrowiem, odpoczynkiem. Pełne autorefleksji i wglądu w samego siebie. W połączeniu z technikami oddechowymi i relaksacyjnymi stanowią odskocznię od codziennego stresu.

Natalia Białek
Dyrektor Centrum Rozwoju Personelu WSiZ Rzeszów

 

Po przejściu na emeryturę wydawało mi się, że czas wolny zrekompensuje
moje problemy życiowe: przeszłość,teraźniejszość i przyszłość.
NIEPRAWDA!!!!!!
Sam sobie nie mogłem z tym poradzić.
Z Panią Daną Brzuzan spotkałem się z polecenia. Pani Dana jako doradca i trener-cierpliwy słuchacz naprowadziła mnie jak patrzeć i przeżywać małe radości, znać swoją wartość!!!!
Hasło które codziennie powtarzam „Radośnie rozpoczynam dzień”.
Polecam wszystkim spotkania z Panią Brzuzan wdzięczny Jan.

 

Witam

Miesiąc temu ukończyłem 4 – dniowy Pakiet Doradczy u Pani Dany Brzuzan w związku z tym, chciałbym się podzielić wrażeniami. Podejście Pani Dany jest nowatorskie i indywidualne.

Ponieważ ostatnie kilkanaście lat życia, przepracowałem na stanowiskach dyrektora lub prezesa, miałem okazję uczestniczyć w wielu skutecznych i ciekawych szkoleniach. Jednak nie uchroniło mnie to ani przed wypaleniem zawodowym, ani przed rutyną i zjawiskiem zwanym „zmęczeniem materiału”. Te 4 dni spędzone na warsztatach w ramach 4 – dniowego Pakietu Doradczego z Panią Daną, pokazały mi zupełnie inne podejście do wielu kwestii. Dostałem też skuteczne techniki do pracy nad swoim rozwojem i utrzymywaniem życia w harmonii i spokoju. Pani Dana ma bardzo indywidualny sposób podejścia, charakteryzujący się miękkim i elastycznym podejściem, ale trzeba przyznać, że jest niesamowicie skuteczny. Osobiście polecam.  

Z wyrazami szacunku Marian Pietkiewicz 

 

Przed spotkaniem z Daną nie miałam dobrego zdania na temat coachingu – uważałam, że jedynie leki są mi w stanie pomóc, a inne metody to tylko strata czasu. Już po dwóch pierwszych sesjach zrozumiałam ( a raczej Dana mi uświadomiła) jak bardzo się myliłam i jaką krzywdę sobie robiłam zamykając się na metody wykorzystujące pracę z ciałem. Dana jest bardzo ciepłą osobą, która wzbudza zaufanie i przy której łatwo jest się otworzyć. Zaproponowała mi proste, ale skuteczne w eliminowaniu stresu i napięcia ćwiczenia. Po spotkaniach z nią czuję się pełna dobrej energii i chęci do jeszcze bardziej intensywnego działania. 

Dziękuję,  Aleksandra.

 

Szanowna Pani

Zachowywałem lekki dystans gdy proponowała Pani  szkolenie i doradztwo dla Centrum Medycznego Medyk.  Po Pani wystąpieniach na szkoleniach dla wielu  pacjentów z cukrzycą, z przewlekłą niewydolnością nerek czy do pacjentów do transplantacji , odebrałem bardzo dużo ciepłych opinii zarówno od współwystępujących lekarzy jak też od chorych ludzi.  Pomaga Pani uzmysłowić sobie pewne problemy i możliwości ich rozwiązania, o których na co dzień się nie pamięta.  Chorzy i członkowie ich rodzin  wychodzili do domu mocno podbudowani. Bardzo dziękuję w imieniu chorych . Mam nadzieję współpracować z Panią w cyklu szkoleń w Rzeszowie oraz w czasie szkoleń wyjazdowych.

Z poważaniem

Stanisław Mazur  internista, kardiolog, dyrektor CM Medyk

29.06.2016

 

Super zajęcia! Jedyne w swoim rodzaju…! Gorąco polecam:) Sesja pracy z ciałem dobra dla wzmocnienia nie tylko ciała, ale także nawiązania kontaktu ze sobą, swoimi emocjami i zdrowiem 😉 A to, co się dzieje po warsztatach to już czysta magia! 😉  Ania

 

Dana

Chciałam napisać kilka słów podziękowania za moje warsztaty rozwoju osobistego. Dzięki nim wzmocniłam pewność siebie.Poznałam swoje słabe i mocne strony Teraz zdobywam nowe horyzonty w życiu osobistym i zawodowym . Dzięki pracy z Tobą, uwierzyłam w siebie i postanowiłam zacząć spełniać swoje marzenia. Zaczęłam od zmiany pracy, i się udało. Gorąco polecam Warsztaty Rozwoju Osobistego każdemu, kto chce przeżyć ciekawe doświadczenie. Dziękuję

 Agnieszka

 

Kiedy szłam na pierwsze spotkanie z Daną, miałam dużo lęku i niewiary w siebie. Moje życie było na mocnym zakręcie. Już po pierwszej sesji czułam się o niebo spokojniejsza i wzbogacona o wiedzę którą mogłam wykorzystać w domu. A praca z ciałem, masaże sama przyjemność, a potem akceptacja ciała przyszła. Dużo bym mogła mówić. Jest dobrze.  Barbara