Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia szyte na miarę dla firm – w Rzeszowie i nie tylko

Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu. Jak osiągnąć efektywność i równowagę w życiu.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się czym jest harmonia i równowaga w życiu, co sprawia, że zostaje ona zaburzona, czym spowodowane jest wypalenie zawodowe oraz jak przejawia się w pracy i w życiu prywatnym. Poza tym poznają sposoby skutecznego przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu, a także zapoznają się z tym, na czym polega efektywność i jak dbać o jej wysoki poziom.

Warsztat pracy z celem. Jak bezstresowo osiągać założone cele?

W trakcie szkolenia uczestnicy otrzymają kompleksową wiedzę na temat tego, jak prawidłowo formułować cele oraz jakie powinny mieć cechy, aby udało się je zrealizować. Poznają również technikę świadomej pracy z celem oraz sposoby na unikanie błędów. Jednocześnie dowiedzą się jak przeciwdziałać występowaniu stresu podczas realizacji założonych celów by zachować równowagę w życiu zawodowym i osobistym.

Efektywne zarządzanie czasem i energią.

Jakie czynniki wpływają na efektywne zarządzanie czasem i energią w realizacji zadań? Czego nie robić, żeby niepotrzebnie nie tracić energii oraz czasu? Jak planować cele krótko i długoterminowe, aby skutecznie je realizować i wdrażać w życie? Na te wszystkie pytania odpowiem podczas przeprowadzonego szkolenia.

Skuteczne praktyki w obsłudze klienta.

Dzięki uczestnictwu w szkoleniu dowiesz się,  co jest ważne w obsłudze klienta, jakich błędów nie należy popełniać podczas spotkania, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami, a także, jak skutecznie komunikować się z Partnerami biznesowymi.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości